Uczciwy i wierny, Jakość, Efektywność, Klienci jako pierwsi.

Zarządzanie sprzętem, aby ułatwić życie.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyŁadowarka o sterowaniu burtowym

1800 kg Obciążenie wywracające Mini przegubowa ładowarka kołowa 8 km / h Maksymalna prędkość jazdy

Im Online Czat teraz
Orzecznictwo
Chiny Shanghai M.Touch Road Mechanical Equipment Co.,Ltd Certyfikaty
Chiny Shanghai M.Touch Road Mechanical Equipment Co.,Ltd Certyfikaty
Cześć Angela, dzięki. Jesteś profesjonalną, doświadczoną i odnoszącą sukcesy bizneswoman. Mój najlepszy komplement dla ciebie. Giannis Kokotsakis Wiadomość od partnera z Arabii Saudyjskiej

—— Giannis Kokotsakis

Produkty o wysokiej jakości i przystępnej cenie otrzymały wiele wsparcia i pochwał od klientów. Wiadomość od partnera z Kanady

—— Marco Leon

Jestem użytkownikiem Twojej firmy. Dziękuję bardzo za Twoje produkty. Są dobrej jakości, pięknego wyglądu i praktycznego zastosowania. Wiadomość od partnera ze Stanów Zjednoczonych

—— Erik lebsack

Dziękujemy Parkowi za namawianie nas do pośpiechu w produkcji. Produkty zostały dostarczone wcześniej niż oczekiwano, co pozwoliło zaoszczędzić wiele dodatkowych kosztów wysyłki. Wiadomość od partnera z preu

—— Juan Rodriguez

1800 kg Obciążenie wywracające Mini przegubowa ładowarka kołowa 8 km / h Maksymalna prędkość jazdy

1800kg Tipping Load Mini Articulated Wheel Loader 8km/H Max Travel Speed
1800kg Tipping Load Mini Articulated Wheel Loader 8km/H Max Travel Speed 1800kg Tipping Load Mini Articulated Wheel Loader 8km/H Max Travel Speed

Duży Obraz :  1800 kg Obciążenie wywracające Mini przegubowa ładowarka kołowa 8 km / h Maksymalna prędkość jazdy Najlepsza cena

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Made in China
Nazwa handlowa: M&D
Orzecznictwo: CE,ISO
Numer modelu: JC65

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1
Cena: Negotiated
Szczegóły pakowania: Eksportuj pakiet standardowy
Czas dostawy: 3-20 dni
Możliwość Supply: 500 jednostek / miesiąc
Szczegółowy opis produktu
Nazwa produktu: 950 kg Mini przegubowa ładowarka kołowa o pojemności łyżki 0,4-0,5 m3 Maksymalna prędkość podróży: 8 km / h
Pojemność wiadra: 750 kg Prześwit: 200 mm
Szerokość z łyżką: 1900 mm Wymiar: 3385x820x2025 mm
Obciążenie rolnicze: 1800kg Rozstaw osi: 991mm
High Light:

forklift truck side loader

,

side lift forklift trucks

950 kg Mini przegubowa ładowarka kołowa o pojemności łyżki 0,4-0,5 m3

Dane techniczne:

Nominalna pojemność robocza (kg) 9 50

Obciążenie wywracające (kg) 1800

Pojemność łyżki (m 3 ) 0,4-0,5

Masa eksploatacyjna (kg) 3200

Max. prędkość jazdy (km / h) 12

Przepływ pompy hydraulicznej (l / min) 75

Pojemność zbiornika paliwa (L) 80

Opony 12-16-15NHS

Wymiary gabarytowe (mm) 3380 × 1820 × 2050

Wymiary:

Wysokość przy maksymalnym wysunięciu (mm) 3690

Wysokość do sworznia zawiasu łyżki (mm) 2920

Szerokość z łyżką (mm) 1900

Szerokość toru (mm) 1500

Rozstaw osi (mm) 1085

Prześwit (mm) 200

Kąt zrzutu 40 °

Wysokość zrzutu (mm) 2330

Maksymalny zasięg 710 mm

Silnik:

Twórca / model Perkins804D-33
Moc netto 6 5 KM / 2500 obr./min
Rodzaj 4-cylindrowy rzędowy, chłodzony wodą, 4 suwowy, silnik Diesla
Przemieszczenie (L) 3.3

Standard:

Kabina operatora typu otwartego

System sterowania ręcznego (typ mechaniczny)

Standardowe wiadro

Pomocnicze złącza hydrauliczne

Opcjonalny:

Zamknięta kabina operatora z klimatyzacją

C ab standardowo wyposażony w grzałkę

Hydrauliczne sterowanie joystickiem

2-biegowy system transmisji

Załączniki:

Koparko-ładowarka, młot, ostrze kątowe, świder, zamiatarka, widły paletowe,

Łyżka kombinacyjna, kosiarka, frez do asfaltu i Mor

Nasze Usługi

Okres gwarancji: rok lub 2000 godzin pracy

Uczciwy i wierny : to nasz styl pracy i podstawa, która pomaga nam budować długoterminową i zaufaną relację z naszymi klientami, personelem i partnerami.

Jakość: Dążymy do wysokiej jakości produktu i usługi. Jesteśmy poważni i ostrożni przy każdym projekcie i zadaniu i staramy się być doskonali w wiodącym obszarze w tej branży.

Wydajność: wyższa wydajność to droga do przetrwania. To nasz zwycięski talizman, który usprawnia komunikację i szybko reaguje na problemy i problemy. Zaprzeczamy wszelkim opóźnieniom i usprawiedliwianiu się.

Klienci przede wszystkim: Zapewniamy doskonałe wynagrodzenie, korzyści ze zdrowego i komfortowego środowiska biurowego. Jeśli chodzi o klientów, to nasi szczęśliwi pracownicy starają się jak najlepiej, aby zapewnić Ci doskonałą obsługę

Przestrzegamy koncepcji biznesowej „ Wiara, jakość, wydajność ”. Staraj się być profesjonalistą. Jesteśmy przekonani, że produkt wysokiej jakości, rozsądna cena i wierna obsługa sprawią, że będziesz zadowolony.

informacje o firmie

Firma M&D zobowiązuje się oferować nie tylko produkty o wysokiej jakości i wydajności oraz konkurencyjnej cenie, ale również dostawy na czas i kompleksowa obsługa posprzedażna. Wszystkie produkty zakupione od M&D objęte są roczną lub 2000 godzinną gwarancją. W okresie gwarancji, jeśli z powodu problemów z jakością zostanie zepsuta jakaś część (z wyjątkiem części łatwo ulegających uszkodzeniu), wadliwe części zostaną naprawione lub wymienione bezpłatnie .

Grupa zajmuje się głównie wózkami widłowymi, sprzętem do przeładunku, sprzętem do przechowywania i transportu, sprzętem do podnoszenia, portami i nabrzeżami itp. Nasze produkty przeszły CE, GS, UL, ISO 9001 i inne międzynarodowe certyfikaty systemu jakości. Produkty są szeroko stosowane na budowach, w przedsiębiorstwach przemysłowych i wydobywczych, stacjach, nabrzeżach, energetyce, poczcie, budownictwie miejskim, ogrodnictwie i innych dziedzinach, obejmujących wiele branż. W obliczu ostrej konkurencji rynkowej firma ustanawia globalną strategię marki i produkuje dla Ciebie bezpieczniejszą, niezawodną i stabilną jakość produktu. Zgodnie z filozofią biznesową „pionierską i przedsiębiorczą” oraz „pragmatyczną, oddaną i innowacyjną” firma kładzie nacisk na przyjmowanie wysokich i nowych technologii jako wiodącego czynnika, biorąc pod uwagę zapotrzebowanie rynku jako przewodnik, dążąc do ciągłego doskonalenia nauki i technologii zawartość produktów i opracowywanie nowych produktów, dziedziczenie historycznych obowiązków, badanie przyszłości oraz dążenie i podtrzymywanie rozwoju krajowego przemysłu. Nigdy nie przestawaj! Zdobywaj świat uczciwie!

Główne produkty firmy: wózek spalinowy 1-48T, elektryczny wózek widłowy 0,5-12T, wózek widłowy LPG 2-7T, wózek widłowy 1-2,5T, ciągnik 2-10T, układarka elektryczna 0,5-2T, wózek elektryczny 1-5T, wąski - wózek widłowy, ciężarówka do kompletacji, różne platformy podnoszące, różne rodzaje ręcznych wózków do transportu zwierząt, ładowarka kołowa 0,8-6T, koparka, spychacz Rumpel, pantofel, dźwig przedni, dźwig kontenerowy, ciągnik lotniczy, myjka podłogowa i inne powiązane urządzenia logistyczne .

FAQ
1. P: Dlaczego warto wybrać nas?

Odp .: Firma M&D jest zobowiązana do oferowania nie tylko produktów o wysokiej jakości i wydajności oraz konkurencyjnej cenie, ale także dostaw na czas i kompleksowych usług posprzedażnych 7/24.

2. P: Jaki jest asortyment naszej fabryki?

Odp .: M&D jest dużym przedsiębiorstwem produkującym maszyny, które specjalizuje się przede wszystkim w dostarczaniu ładowarek kołowych, wózków widłowych, sprzętu do magazynowania, urządzeń portowych i powiązanych akcesoriów. Możemy również dostosować niestandardowe produkty do wymagań klienta.

3. P: Jakie certyfikaty posiadamy?

Odp .: Wszystkie produkty są zgodne z systemem jakości ISO9001 i uzyskały certyfikat CE. Zatwierdzenie EPA będzie dostępne w razie potrzeby.

4. P: A co z naszym czasem dostawy?

Odp .: Zwykle potrwa od 15 do 30 dni od otrzymania depozytu. O standardowych produktach zawsze mamy w magazynie i możemy dostarczyć natychmiast. Ale dostosowane produkty zajmą więcej czasu, w zależności od wymagań Twojego zamówienia.

5. P: Czy możemy świadczyć usługi OEM?

Odp .: M&D może dostarczyć dostosowane produkty zgodnie z wymaganiami klientów, zarówno OEM, jak i ODM są dopuszczalne.

6. P: Jakie warunki płatności możemy zaakceptować?

Odp .: Zwykle wymagany jest depozyt w wysokości 30%, saldo 70% zostanie rozliczone przed wysyłką. I 100% nieodwołalne akredytywy na widok zgodnie z ustalonymi przez nas warunkami mogą być również zaakceptowane.

Szczegóły kontaktu
Shanghai M.Touch Road Mechanical Equipment Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Zeng

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas